Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА у січні–вересні 2016 року

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 вересня 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 76,8 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–серпні 2016р. становила 328 осіб, померлих – 744 особи.

У січні–вересні 2016р. 22,9 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 9195,5 тис.грн.

Крім того, 159 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 295,6 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня–вересня 2016р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 2503 особи (у вересні – 289 осіб). За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 1119 безробітних, або кожного четвертого з числа тих, що перебували на обліку з початку року, у тому числі у вересні 2016р. – 148 осіб.

На кінець вересня 2016р. на обліку залишалося 1552 безробітних.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж вересня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств міста зменшилася на 21,9% і станом на 1 жовтня 2016р. становила 3,5 млн.грн. Підприємства-банкрути винні 71,5% боргу, решту заборгували своїм працівникам економічно активні підприємства.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–вересня 2016р. по місту обліковано 831 кримінальне правопорушення, з них 28,2% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року було виявлено 194 особи, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них 12 малолітніх або неповнолітніх осіб.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–серпні 2016р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1,3 млрд.грн, що становить 6,2% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізації склав 16841,5 грн.

БУДІВНИЦТВО

У січні–вересні 2016р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 27917 тис.грн, що складає 4,6% загального обсягу по області.

07.11.16