Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА у січні–травні 2017 року

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 травня 2017р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 76,4 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–квітні 2017р. становила 119 осіб, померлих – 354 особи.

У січні–травні 2017р. 5,0 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 6655,2 тис.грн.

Крім того, 151 домогосподарству призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 441,5 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–травня 2017р. статус безробітного у м.Шостка та Шосткинському районі отримали 1842 особи. За цей період за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 737 безробітних, або кожного п’ятого з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у травні 2017р. – 129 осіб.

На кінець травня 2017р. на обліку залишалося 1869 безробітних, що на 0,3% менше, ніж на кінець квітня 2017р.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж травня 2017р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств міста зменшилася на 16,9% і на 1 червня 2017р. становила 2,6 млн.грн.

Підприємства-банкрути винні 67,2% суми боргу, решту заборгували працівникам економічно активні підприємства та підприємства, які призупинили діяльність.

ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ

Обсяг роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств міста у січні–березні 2017р. становив 143,8 млн.грн і у порівнянних цінах на 11,1% більше обсягу січня–березня 2016р.

Обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі міста у січні–березні 2017р. становив 167,9 млн.грн і складав 4,5% загальнообласного показника.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–травня 2017р. по місту обліковано 417 кримінальних правопорушень, з них 34,5% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року було виявлено 85 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них троє малолітніх або неповнолітніх.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–квітні 2017р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 832,6 млн.грн, що становить 6,3% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.

БУДІВНИЦТВО

У січні–травні 2017р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 11,5 млн.грн, що складає 3,5% загального обсягу по області.

06.07.17