Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

у січнісерпні 2016 року

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 серпня 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 76,8 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–липні 2016р. становила 281 особу, померлих – 658 осіб.

У січні–серпні 2016р. 19,5 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 8816,1 тис.грн.

Крім того, 159 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 295,6 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня–серпня 2016р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 2214 осіб (у серпні – 243 особи).
За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 971 безробітний або кожний п’ятий з числа тих, що перебували на обліку з початку року, у тому числі у серпні 2016р. – 103 особи.

На кінець серпня 2016р. на обліку залишалося 1552 безробітних, що на 3,4% менше, ніж на кінець липня 2016р.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж серпня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств міста збільшилася на 4,9% і станом на 1 вересня 2016р. становила 4,5 млн.грн. Підприємства-банкрути винні 55,9% боргу, решту заборгували економічно активні підприємства.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–серпня 2016р. по місту обліковано 726 кримінальних правопорушень, з них 27,1% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року було виявлено 174 особи, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них 10 малолітніх або неповнолітніх осіб.

ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ

Обсяг роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств міста у січні–червні 2016р. становив 299,2 млн.грн і у порівнянних цінах склав 102,3% обсягу січня–червня 2015р.

Обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі у січні–червні 2016р. становив 352,3 млн.грн.

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ

У січні–червні 2016р. підприємствами та організаціями міста за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 27,6 млн.грн капітальних інвестицій, що складає 1,4% загального обсягу по області. У розрахунку на одну особу в місті припадає 355,1 грн капітальних інвестицій.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–липні 2016р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1,2 млрд.грн, що становить 6,5% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізації склав 15175,2 грн.

БУДІВНИЦТВО

У січні–серпні 2016р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 19250 тис.грн, що складає 3,9% загального обсягу по області.