Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА у січні–листопаді 2016 року

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 листопада 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 76,8 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–жовтні 2016р. становила 414 осіб, померлих – 907 осіб.

У січні–листопаді 2016р. 29,2 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 12407,2 тис.грн.

Крім того, 174 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 319,8 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня–листопада 2016р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 3198 осіб (у листопаді – 373 особи). За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 1476 безробітних або кожного четвертого з числа тих, що перебували на обліку з початку року, у тому числі у листопаді 2016р. – 178 осіб.

На кінець листопада 2016р. на обліку залишалося 1576 безробітних, що на 1,7% більше, ніж на кінець жовтня 2016р.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж листопада 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств міста збільшилася на 39,6% і на 1 грудня 2016р. становила 4,9 млн.грн. Економічно активні підприємства винні своїм працівникам 51,0% боргу, решту заборгували підприємства-банкрути.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–листопада 2016р. по місту обліковано 1045 кримінальних правопорушень, з них 28,6% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року було виявлено 259 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них 21 малолітня або неповнолітня особа.

ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ

Обсяг роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств міста у січні–вересні 2016р. становив 467,9 млн.грн і у порівнянних цінах склав 104,3% обсягу січня–вересня 2015р.

Обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі у січні–вересні 2016р. становив 586,3 млн.грн.

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ

У січні–вересні 2016р. підприємствами та організаціями міста за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 52,8 млн.грн капітальних інвестицій, що складає 1,6% загального обсягу по області. У розрахунку на одну особу в місті припадає 681,1 грн капітальних інвестицій.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–жовтні 2016р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1,6 млрд.грн, що становить 6,0% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізації склав 20821 грн.

БУДІВНИЦТВО

У січні–листопаді 2016р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 41878 тис.грн, що складає 4,8% загального обсягу по області.

10.01.16