Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА у січні–червні 2016 року

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 червня 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 76,8 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–травні 2016р. становила 195 осіб, померлих – 456 осіб.

У січні–червні 2016р. 11,6 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 7813,8 тис.грн.

Крім того, 144 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 271,6 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня–червня 2016р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 1748 осіб. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 782 безробітних, або кожний п’ятий, у тому числі у червні 2016р. – 120 осіб.

На кінець червня 2016р. на обліку залишалося 1663 безробітні особи, що на 5,9% менше, ніж на кінець травня 2016р.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж червня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств міста зменшилася на 10,2% і станом на 1 липня 2016р. становила 4,9 млн.грн. Підприємства-банкрути винні своїм працівникам 50,7% боргу, решту заборгували економічно активні підприємства.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–червня 2016р. по місту обліковано 510 кримінальних правопорушень, з них 28,2% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року було виявлено 120 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них 8 малолітніх або неповнолітніх осіб.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–травні 2016р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 903,0 млн.грн, що становить 6,9% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізації склав 11652,6 грн.

БУДІВНИЦТВО

У січні–червні 2016р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 12411 тис.грн, що складає 3,9% загального обсягу по області.

05.08.16