Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА у січні–березні 2017 року

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 березня 2017р., за оцінкою, чисельність наявного населення міста складала 76,5 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–лютому 2017р. становила 58 осіб, померлих – 170 осіб.

У січні–березні 2017р. 4,2 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 5671,1 тис.грн.

Крім того, 115 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 337,3 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня–березня 2017р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 1249 осіб. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 446 безробітних, або кожного шостого з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у березні 2017р. – 173 особи.

На кінець березня 2017р. на обліку залишалося 1934 безробітних, що на 0,6% менше, ніж на кінець лютого 2017р.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж березня 2017р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств міста збільшилася на 33,4% і на 1 квітня 2017р. становила 4,3 млн.грн.

Підприємства-банкрути винні 52,4% суми боргу, решту заборгували працівникам економічно активні підприємства та підприємства, які призупинили діяльність.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–березня 2017р. по району обліковано 244 кримінальні правопорушення, з них 39,3% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року було виявлено 40 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них двоє малолітніх або неповнолітніх осіб.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–лютому 2017р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 431,0 млн.грн, що становить 6,6% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.

БУДІВНИЦТВО

У січні–березні 2017р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 4433 тис.грн, що складає 2,6% загального обсягу по області.

09.05.17