Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА у січні 2017 року

ДЕМОГРАФІЧНА  СИТУАЦІЯ  ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 січня 2017р., за попередніми даними, за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 76,6 тис. осіб. Кількість живонароджених у 2016р. становила 480 осіб, померлих – 1061 особу.

У січні 2017р. 2,1 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 2712,1 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня 2017р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримала 501 особа. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 104 безробітних, або 4,8% з числа тих, що перебували на обліку протягом місяця.

На кінець січня 2017р. на обліку залишалося 1904 безробітних, що на 15,6% більше, ніж на кінець грудня 2016р.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

У 2016р. на підприємствах, в установах та організаціях міста працювало 14,7 тис. осіб.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника міста у 2016р. становила 3396 грн, що в 2,1 раза перевищує законодавчо встановлений рівень мінімальної заробітної плати (1600 грн). Порівняно з 2015р. середня заробітна плата зросла на 22,7%.

Упродовж січня 2017р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств міста зменшилася на 19,0% і на 1 лютого 2017р. становила 3,4 млн.грн.

Підприємства-банкрути винні 67,6% суми боргу, решту заборгували працівникам економічно активні підприємства та підприємства, які призупинили діяльність.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня 2017р. по району обліковано 78 кримінальних правопорушень, з них 32,1% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року було виявлено чотири особи, які вчинили кримінальні правопорушення.

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ

У 2016р. підприємствами та організаціями міста за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 105,7 млн.грн капітальних інвестицій, що складає 2,0% загального обсягу по області. У розрахунку на одну особу в місті припадає 1362,4 грн капітальних інвестицій.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У 2016р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2011,3 млн.грн, що становить 5,8% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізації склав 25955,7 грн.

БУДІВНИЦТВО

У 2016р. у місті прийнято в експлуатацію 1223 м2 загальної площі житла, що складає 1,1% загального обсягу по області.

У січні 2017р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 1304 тис.грн, що складає 3,7% загального обсягу по області.

21.03.17