Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА у 2016 році

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 грудня 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 76,8 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–листопаді 2016р. становила 445 осіб, померлих – 979 осіб.

У 2016р. 31,1 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 14424,8 тис.грн.

Крім того, 188 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 353,5 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж 2016р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 3586 осіб (у грудні – 388 осіб). За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 1562 безробітних або кожного четвертого з числа тих, що перебували на обліку з початку року, у тому числі у грудні 2016р. – 86 осіб.

Протягом грудня кількість зареєстрованих безробітних збільшилася на 4,5% і на кінець 2016р. становила 1647 осіб.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж грудня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств міста зменшилася на 13,0% і на 1 січня 2017р. становила 4,3 млн.грн. Підприємства-банкрути винні 55,2% суми боргу, решту заборгували своїм працівникам економічно активні підприємства.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом 2016р. по місту обліковано 1083 кримінальні правопорушення, з них 29,0% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року було виявлено 279 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них 24 малолітніх або неповнолітніх осіб.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–листопаді 2016р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1,8 млрд.грн, що становить 5,9% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізації склав 23212,5 грн.

БУДІВНИЦТВО

У 2016р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 69059 тис.грн, що складає 6,4% загального обсягу по області.

07.02.16