Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО -ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

у січнівересні 2017 року

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 вересня 2017р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 76,2 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–серпні 2017р. становила 254 особи, померлих – 702 особи.

У січні–вересні 2017р. 31,2 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 10860,9 тис.грн.

Крім того, 166 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 468,6 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–вересня 2017р. статус безробітного у м.Шостка та Шосткинському районі отримали 2843 особи. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 1172 безробітних, або кожного четвертого з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у вересні 2017р. – 121 безробітну особу.

Кількість безробітних, які перебували на обліку, за місяць зменшилася на 23 особи і на кінець вересня поточного року становила 1721 безробітний.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж вересня 2017р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка збільшилася у 1,6 раза і на 1 жовтня 2017р. становила 3,7 млн.грн.

Підприємства-банкрути винні 58,3% суми боргу, решту заборгували працівникам економічно активні підприємства та підприємства, які призупинили діяльність.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–вересня 2017р. по м.Шостка обліковано 733 кримінальні правопорушення, з них 37,7% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року було виявлено 171 особу, яка вчинила кримінальне правопорушення, серед них 5 малолітніх або неповнолітніх.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–серпні 2017р. підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1519,1 млн.грн, що становить 6,0% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.

БУДІВНИЦТВО

У січні–вересні 2017р. підприємствами м.Шостка виконано будівельних робіт на суму 29,6 млн.грн, що складає 4,0% загального обсягу по області.

10.11.17