Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

у січні–серпні 2018 року

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ

Станом на 1 серпня 2018р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 75,6 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–липні 2018р. становила 232 особи, померлих – 569 осіб.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–серпня 2018р. статус безробітного у м.Шостка та Шосткинському районі отримали 1874 особи. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 798 безробітних, з них у серпні – 82 особи.

На кінець серпня 2018р. на обліку залишалося 1598 безробітних, що на 4,4% менше, ніж на кінець липня поточного року.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж серпня 2018р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка збільшилася на 22,1% і на 1 вересня 2018р. становила 17074,6 тис.грн. Економічно активні підприємства винні 96,6% суми боргу, решту заборгували працівникам підприємства-банкрути та підприємства, які призупинили діяльність.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області у січні–серпні 2018р. по м.Шостка обліковано 882 кримінальні правопорушення, з них 37,8% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року виявлено 184 особи, які вчинили кримінальні правопорушення, з них 11 малолітніх або неповнолітніх.

ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ

Обсяг роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств м.Шостка у січні–червні 2018р. становив 378,0 млн.грн, що у порівнянних цінах на 7,1% більше обсягу січня–червня 2017р.

Обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі міста у січні–червні 2018р. становив 477,4 млн.грн і складав 5,4% загальнообласного показника.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–липні 2018р. підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1343,3 млн.грн, що становить 5,0% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.

БУДІВНИЦТВО

У січні–серпні 2018р. підприємствами м.Шостка виконано будівельних робіт на суму 32,3 млн.грн або 5,1% від загальнообласного обсягу

04.10.18