СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА у січні–листопаді 2018 року

соціально-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

у січні–листопаді 2018 року

Демографічна ситуація

Станом на 1 листопада 2018р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 75,2 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–жовтні 2018р. становила 317 осіб, померлих – 835 осіб.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–листопада 2018р. статус безробітного у м.Шостка та Шосткинському районі отримала 2901 особа. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 1328 безробітних, з них у листопаді – 97 осіб.

На кінець листопада 2018р. на обліку залишалося 1580 безробітних, що на 6,5% більше, ніж на кінець жовтня 2018р.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж листопада 2018р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка зменшилася на 0,2% і на 1 грудня 2018р. становила 20,4 млн.грн. Економічно активні підприємства винні 99,3% суми боргу, решту заборгували працівникам підприємства, які призупинили діяльність.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області у січні–листопаді 2018р. по м.Шостка обліковано 1145 кримінальних правопорушень, з них 39,4% – тяжкі та особливо тяжкі. За 11 місяців 2018р. виявлено 267 осіб, що вчинили кримінальні правопорушення, серед яких 20 малолітніх або неповнолітніх.

ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ

Обсяг роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств м.Шостка у січні–вересні 2018р. становив 587,1 млн.грн, що у порівнянних цінах на 7,3% більше обсягу січня–вересня 2017р.

Обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі міста у січні–вересні 2018р. становив 777,7 млн.грн і складав 5,1% загальнообласного показника.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–жовтні 2018р. підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1902,3 млн.грн – це 4,9% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.

БУДІВНИЦТВО

У січні–листопаді 2018р. підприємствами м.Шостка виконано будівельних робіт на суму 53,4 млн.грн, що складає 4,9% від обсягу по області.

08.01.19