Звіти

у січні–червні 2019 року

Демографічна ситуація

Станом на 1 червня 2019р., за оцінкою, чисельність наявного населення
у м.Шостка складала 74701 особу.

Природний рух населення у м.Шостка характеризується перевищенням числа померлих над новонародженими: упродовж січня–травня 2019р. у місті з’явилося на світ 137 немовлят, кількість померлих склала 491 особу.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж
січня–червня 2019р. статус безробітного у м.Шостка та Шосткинському районі отримали 1544 особи. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 563 безробітні особи, з них у червні – 101.

На кінець червня 2019р. на обліку залишалося 1732 особи, що на 4,1% менше, ніж на кінець травня 2019р.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

У І кварталі 2019р. середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій м.Шостка становила 13,1 тис. осіб. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника підприємств міста склала 6957 грн, що в 1,7 раза вище законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Порівняно із I кварталом 2018р. середня заробітна плата зросла на 27,1%.

Упродовж червня 2019р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка збільшилася на 2,7% і на 1 липня 2019р. становила 24,2 млн.грн. Економічно активні підприємства винні 99,4% суми боргу, решту заборгували працівникам підприємства, які призупинили діяльність.

ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ

Обсяг роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств роздрібної торгівлі (юридичних осіб) м.Шостка у січні–березні 2019р становив 187,3 млн.грн і у порівнянних цінах склав 96,1% обсягу січня–березня 2018р.

Обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі м.Шостка
у січні–березні 2019р. становив 243,7 млн.грн і складав 4,4% загальнообласного показника.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–травні 2019р. підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 983,2 млн.грн, що становить 4,5% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.

БУДІВНИЦТВО

У січні–червні 2019р. підприємствами м.Шостка виконано будівельних робіт на суму 27,1 млн.грн, що складає 4,5% загального обсягу по області.

07.08.19