Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

у січнічервні 2017 року

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 червня 2017р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 76,3 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–травні 2017р. становила 155 осіб, померлих – 456 осіб.

У І півріччі 2017р. 28,6 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 10337,1 тис.грн.

Крім того, 157 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 452,7 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–червня 2017р. статус безробітного у м.Шостка та Шосткинському районі отримала 2141 особа. За цей період за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 889 безробітних, або кожного четвертого з числа тих, що перебували на обліку з початку року.

На кінець червня 2017р. на обліку залишалася 1791 безробітна особа, що на 4,2% менше, ніж на кінець травня 2017р.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж червня 2017р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка збільшилася на 1,4% і на 1 липня 2017р. становила 2,6 млн.грн.

Підприємства-банкрути винні 66,2% суми боргу, решту заборгували працівникам економічно активні підприємства та підприємства, які призупинили діяльність.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–червня 2017р. по м.Шостка обліковано 523 кримінальні правопорушення, з них 30,4% – тяжкі та особливо тяжкі. З початку року було виявлено 108 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них 5 малолітніх або неповнолітніх.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–травні 2017р. підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 975,7 млн.грн, що становить 5,9% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.

БУДІВНИЦТВО

У січні–червні 2017р. підприємствами м.Шостка виконано будівельних робіт на суму 13,7 млн.грн, що складає 3,3% загального обсягу по області.

04.08.17