Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

у січні 2018 року

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 січня 2018р., за попередніми даними, за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 75,9 тис. осіб. Кількість живонароджених у 2017р. становила 395 осіб, померлих – 1027 осіб.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня 2018р. статус безробітного у м.Шостка та Шосткинському районі отримали 242 особи. У січні поточного року за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 46 безробітних, або 2,3% з числа тих, що перебували на обліку протягом місяця.

На кінець січня 2018р. на обліку залишалося 1785 безробітних, що
на 3,0% більше, ніж на кінець грудня 2017р.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

У ІV кварталі 2017р. на підприємствах, в установах та організаціях м.Шостка працювало 13,8 тис. осіб. Середньомісячний розмір оплати праці працівників міста становив 4974 грн, що на 38,3% більше, ніж у IV кварталі 2016р.

Упродовж січня 2018р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка збільшилася на 46,7% і на 1 лютого 2018р. становила 4,0 млн.грн. Економічно активні підприємства винні 85,5% суми боргу, решту заборгували працівникам підприємства-банкрути та підприємства, які призупинили діяльність.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня 2018р. по м.Шостка обліковано 95 кримінальних правопорушень, з них 46,3% – тяжкі та особливо тяжкі. У січні 2018р. було виявлено 8 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення.

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ

У 2017р. підприємствами та організаціями м.Шостка за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 124,4 млн.грн капітальних інвестицій, що складає 2,0% загальнообласного обсягу. У розрахунку на одну особу в місті припадає 1616,6 грн капітальних інвестицій (в цілому по області – 5587,5 грн на 1 особу).

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У 2017р. підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2364,1 млн.грн, що становить 6,0% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.

БУДІВНИЦТВО

У 2017р. у м.Шостка прийнято в експлуатацію 1510 м2 загальної площі житла, що складає 1,4% загального обсягу по області.

У січні 2018р. підприємствами м.Шостка виконано будівельних робіт
на суму 2073 тис.грн або 5,3% від загальнообласного обсягу.

12.03.18