Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА у 2017 році

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 грудня 2017р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 75,9 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–
листопаді 2017р. становила 359 осіб, померлих – 952 особи.

У 2017р. державна субсидована підтримка була призначена 32,7 тис. сімей на загальну суму 11,8 млн.грн проти 14,4 млн.грн у 2016р.

Крім того, 172 домогосподарствам були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 484,4 тис.грн – це на 37% більше, ніж у 2016р.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж 2017р. статус безробітного у м.Шостка та Шосткинському районі отримали 3613 осіб. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 1434 безробітних, або кожного четвертого з числа тих, що перебували на обліку з початку 2017р., з них у грудні – 48 осіб.

Протягом грудня кількість зареєстрованих безробітних збільшилася
на 4,2% і на кінець 2017р. становила 1733 особи.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж грудня 2017р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка збільшилася на 41,6% і на 1 січня 2018р. становила 2,7 млн.грн.

Економічно активні підприємства винні 80,0% суми боргу, решту заборгували працівникам підприємства-банкрути та підприємства, які призупинили діяльність.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом 2017р.
по м.Шостка обліковано 1007 кримінальних правопорушень, з них 36,8% – тяжкі та особливо тяжкі. За 2017р. було виявлено 251 особу яка вчинила кримінальне правопорушення, серед них 14 малолітніх або неповнолітніх.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–листопаді 2017р. підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2142,9 млн.грн, що становить 6,1% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.

БУДІВНИЦТВО

У 2017р. підприємствами м.Шостка виконано будівельних робіт
на суму 55,7 млн.грн або 4,5% від загальнообласного обсягу.

12.02.18