Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

СМЕРТНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД ЗОВНІШНІХ ПРИЧИН СМЕРТІ У ПОБУТІ У СІЧНІ–ВЕРЕСНІ 2014 РОКУ

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у січні–вересні 2014р. в області померло 14393 особи, з них 816 осіб – від зовнішніх причин смерті у побуті. Порівняно з січнем–вереснем 2013р. кількість загиблих від зовнішніх причин смерті зменшилась на 94 особи.

Від навмисного самоушкодження в області загинуло 238 осіб, від випадкового отруєння та дії алкоголю – 122 особи, від утоплення та занурення у воду – 77 осіб, від наслідків нападу з метою убивства чи нанесення ушкодження – 48 осіб, від нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я – 33 особи, від падінь – 51 особа, від нещасних випадків, пов’язаних з дією природних факторів – 14 осіб.

В області збільшилась кількість загиблих внаслідок транспортних нещасних випадків з 77 осіб у січні–вересні 2013р. до 86 осіб у січні–вересні 2014р.

Від зовнішніх причин смерті у побуті у січні–вересні 2014р. в області загинуло 13 дітей у віці 0–14 років.

21.11.14