Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Смертність населення м.Шостка від зовнішніх причин смерті у побуті у січні–вересні 2014 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у січні–вересні 2014р. у м.Шостка померло 858 осіб, з них 52 особи – від зовнішніх причин смерті у побуті, що на 1 особу більше ніж у січні–вересні 2013р.

Порівняно з відповідним періодом минулого року у січні–вересні 2014р. зменшилась кількість загиблих від випадкового отруєння та дії алкоголю з 11 осіб до 10 осіб, від утоплення та занурення у воду – з 6 осіб до 5 осіб, від випадків ушкодження з невизначеним наміром – з 3 осіб до 2 осіб, від нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я – з 4 осіб до 2 осіб та водночас збільшилась кількість померлих від падінь з 4 осіб до 9 осіб, від транспортних нещасних випадків – з 5 осіб до 6 осіб.

У січні–вересні 2014р., як і у січні–вересні 2013р. загинуло 12 осіб від навмисних самоушкоджень, 2 особи від наслідків нападу з метою убивства чи нанесення ушкодження.

21.11.14