Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Робоче місце має бути безпечним

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області у 2013 році внаслідок травматизму на виробництві, пов’язаного з виробництвом, в області постраждало 152 особи. Серед міст і районів області найбільша кількість травмованих була по м.Суми (84 особи), м.м. Ромни та Шостка (по 10 осіб).

На кожну 1000 працюючих в різних галузях економіки області припадало 0,7 травмованих. Значно вищим за середньообласний рівень травматизму був по Глухівському району (2,0) та Лебединському району (1,4), а найнижчим – по м. Охтирка (0,1), м.Лебедин та Кролевецькому району (по 0,2 травмованих).

Серед потерпілих внаслідок травматизму, пов’язаного з виробництвом, 45 (29,6%) жінок, 6 осіб перебували у стані сп’яніння.

Основними травмуючими факторами, які призвели до нещасних випадків, стали: падіння потерпілого (27,6%), дія  предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються (23,7% від загального числа потерпілих), пригоди (події) на транспорті (16,4%).

Протягом 2013р. травми, пов’язані з виробництвом, призвели до загибелі 10 осіб, що на 4 особи менше, ніж у 2012 році. Внаслідок пригод (подій) на транспорті загинуло 5 осіб. Рівень смертельного травматизму становив 0,05 потерпілих на 1000 працюючих. По м.Лебедин цей показник перевищив середньообласний у 4 рази.

Внаслідок травматизму, пов’язаного з виробництвом, втрачено 6,4 тис. людино-днів (у 2012 – 7,5 тис.), або 42,3 людино-днів на одного потерпілого. Серед міст і районів області найбільших втрат робочого часу через травматизм, пов’язаний з виробництвом, зазнали Середино-Будський  район (278,0 людино-днів на одного потерпілого) та Глухівський район (124,3)

Крім того, внаслідок виробничого травматизму, не пов’язаного з виробництвом, протягом 2013р. була травмовано 48 осіб (у 2012р.– 60), з яких 24 особи загинули.

Найбільша кількість постраждалих по м.Суми (21 особа), м. Конотоп (6 осіб), м. Шостка  (4 особи).

Рівень виробничого травматизму, не пов’язаного з виробництвом, становив 0,2 потерпілих на 1000 працюючих. Вищий за середньообласний показник рівень травматизму по Путивльському району (1,3 на 1000 працюючих) та Охтирському району (0,7 осіб).

Був втрачений 591 людино-день, або 12,3 людино-днів на одного потерпілого.

08.05.14

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ