Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Ринок праці у м.Шостка та Шосткинському районі за січень 2014 року

Впродовж січня 2014р. Шосткинським міськрайонним центром зайнятості зареєстровано 363 безробітних.

На обліку у державній службі зайнятості на кінець січня 2014р. перебувало 2131 безробітний, з яких 58,7% становили жінки, 40,2% – молоді люди у віці до 35 років. Сім з десяти (68,8%) безробітних отримували допомогу по безробіттю.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами й організаціями до служби зайнятості на кінець місяця становила 62, що у 1,9 раза більше, ніж у минулому місяці.

Навантаження зареєстрованих безробітних на вільні робочі місця (вакантні посади) порівняно з груднем 2013р. зменшилось і на кінець січня п.р. склало 34 одиниці.

За професійними групами найбільший попит був на працівників сфери торгівлі та послуг (30,6% від загальної кількості заявлених вакансій), на професіоналів (22,6%), на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (17,7%), на кваліфікованих робітників з інструментом (12,9%), на законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів) 8,1%), на фахівців (3,2%), на найпростіші професії (3,2%). Унаслідок цього в останній категорії спостерігалося найбільше навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце 156.

За січень 2014р. було працевлаштовано 94 особи, які мали статус безробітного. Серед працевлаштованих 52,1% складають жінки, 39,4% – молоді люди у віці до 35 років.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, впродовж січня п.р. становила 1338 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю у січні 2014р. становив 952,39 грн., що дорівнює 78,2% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати 1218 грн., (у грудні п.р. – 948,72 грн. та 77,9% відповідно).

27.03.14

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ