Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Ринок праці у м.Шостка та Шосткинському районі у лютому 2015 року

Впродовж лютого 2015р. Шосткинським міськрайонним центром зайнятості зареєстровано 328 безробітних.

На обліку у державній службі зайнятості на кінець лютого 2015р. перебував 2571 безробітний, з яких 64,2% складали жінки, 40,0% – молоді люди у віці до 35 років. Шість з десяти (57,9%) безробітних отримували допомогу по безробіттю.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами й організаціями до служби зайнятості на кінець місяця становила 53 ( у січні п.р. – 53).

Навантаження зареєстрованих безробітних на вільні робочі місця (вакантні посади) порівняно з  січнем 2015р. збільшилось і на кінець лютого п.р. склало 49 одиниць.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу був на працівників сфери торгівлі та послуг (32,1% від загальної кількості заявлених вакансій), а найменший на технічних службовців 1,9%.

За лютий 2015р. було працевлаштовано 81 особу, яка мала статус безробітного. Серед працевлаштованих 40,7% складають жінки, 43,2% – молоді люди у віці до 35 років.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, впродовж лютого п.р. становила 1409 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю у лютому 2015р. становив 923,56 грн., що дорівнює 75,8% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати 1218 грн., (у січні 2015р. – 973,38 грн. та 79,9% відповідно).

25.03.15