Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг по м.Шостка за січень–серпень 2014р.

За січень–серпень 2014р. 3803 сім’ям призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, що становило 88,9% від загальної кількості сімей, які за ними звернулись.

За цей період субсидії призначені на загальну суму 571958 грн. Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у серпні 2014р. становив 46,3 грн. проти 62,2 грн. за аналогічний період минулого року.

Сума нарахованих субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за січень–серпень 2014р. становила 8395690 грн.

Перераховано організаціям, що надають населенню житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості попередніх періодів за січень–серпень 2014р. 11625876 грн., що на 38,5% більше суми нарахованих субсидій.

Заборгованість відділу субсидій перед організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг на кінець серпня 2014р. склала 777728 грн.

24.09.14