Місцеві вибори

Про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг по м.Шостка за січень–грудень 2014р.

За січень–грудень 2014р. 16013 сім’ям призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, що становило 90,5% від загальної кількості сімей, які за ними звернулись.

За цей період субсидії призначені на загальну суму 4115972 грн. Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у грудні 2014р. становив 315,3 грн. проти 225,8 грн. за аналогічний період минулого року.

Сума нарахованих субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за січень–грудень 2014р. становила 15898218 грн.

Перераховано організаціям, що надають населенню житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості попередніх періодів за січень–грудень 2014р. 15991085 грн., що на 0,1% менше суми нарахованих субсидій.

Заборгованість відділу субсидій перед організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг на кінець грудня 2014р. склала 4015047 грн.

26.01.15