Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Показники шлюбності у Сумській області у 2015 році

Починаючи з 1994 року в усьому світі країнами–членами ООН 15 травня відзначається День сім’ї, покликаний звернути увагу громадськості на проблеми сім’ї, оскільки шлюб і сім’я відносяться до надзвичайно важливих явищ суспільного життя. Шлюбність значною мірою пов’язана із рівнем соціально-економічних умов життя, охороною материнства та дитинства тощо. Збереження і збагачення шлюбно-сімейних традицій  є важливою умовою подолання демографічної кризи.

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у 2015р. в Сумській області зареєстровано 7386 шлюбів, це на 3,3% більше порівняно з показником 2014 року.

У міських поселеннях показник шлюбності вищий, ніж в сільських. Так, на кожну тисячу міських жителів зареєстровано 7,3 шлюбів, в сільській місцевості – 5,0.

Варто зазначити, що ріст показників шлюбності відбувся як в цілому по області  (з 6,3 до 6,6 шлюбів на 1000 осіб наявного населення) так і в  сільській місцевості (з 3,2 до 5,0),  а в міських поселеннях – зменшився з 7,8‰ до 7,3‰.

Найвища частота укладання шлюбів у 2015р. зареєстрована в Ромнах, Охтирці, Глухові, Тростянецькому районі.

Середній вік наречених, які вступили до шлюбу у 2015 році становив у чоловіків – 31,7, у жінок 28,8 років.

12.05.16