Місцеві вибори

ОПЛАТА НАСЕЛЕННЯМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ТРАВНІ 2014 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, упродовж січня-травня 2014р. населенням області сплачено за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів           447 млн.грн., або 109% до суми нарахованих платежів.

Найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Недригайлівському, Конотопському, Липоводолинському районах (122–121%), найнижчий – у Буринському, Кролевецькому, Путивльському районах (95–99%).

Заборгованість населення за надані послуги зменшилась з початку року на 38 млн.грн. і на кінець травня 2014 року становила 180 млн.грн. Більше половини загальної суми заборгованості складають борги за централізоване опалення та гаряче водопостачання.

Середній термін заборгованості населення області за житлово-комунальні послуги у травні становив 2,2 місяця. По містах Шостка і Суми цей показник перевищує середньообласний і становить відповідно 4 та 3 місяця.

Більше половини заборгованості припадає на жителів м.Суми, значними також є борги жителів  м.Шостки та м.Конотопа.

03.07.14