Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

ОПЛАТА НАСЕЛЕННЯМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У СЕРПНІ 2014 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, упродовж січня-серпня 2014р. населенням області сплачено за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 577 млн.грн., або 108% до суми нарахованих платежів.

Найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Конотопському, Охтирському, Липоводолинському районах (122%-117%), найнижчий – у Буринському, Кролевецькому, Путивльському районах (96%–100%).

Заборгованість населення за надані послуги зменшилась з початку року на 45 млн.грн. і на кінець серпня 2014 року становила 172 млн.грн. Майже половину загальної суми заборгованості складають борги за централізоване опалення та гаряче водопостачання.

Середній термін заборгованості населення області за житлово-комунальні послуги у серпні становив 2,6 місяця. По містах Шостка і Суми цей показник перевищує середньообласний і становить відповідно 5 та 4 місяці.

Майже 60% заборгованості припадає на жителів м.Суми, значними також є борги жителів  м.Шостки та м.Конотопа.

16.10.14