Місцеві вибори

ОПЛАТА НАСЕЛЕННЯМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У СІЧНІ 2014 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні 2014р. населенням області сплачено за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 96 млн.грн., або 82% до суми нарахованих платежів.

Найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Буринському, Кролевецькому, Путивльському районах (100%-94%), найнижчий – у Роменському, Лебединському, Охтирському районах (59%-67%).

Заборгованість населення за надані послуги збільшилась упродовж січня на 21 млн.грн. і на кінець січня 2014 року становила 238 млн.грн. Майже половину загальної суми заборгованості складають борги за централізоване опалення та гаряче водопостачання.

Середній термін заборгованості населення області за житлово-комунальні послуги у січні становив 2 місяця. По містах Шостка і Суми цей показник перевищує середньообласний і становить відповідно 4 та 3 місяці.

Більше половини заборгованості припадає на жителів м.Суми, значними також є борги жителів  м.Шостки та м.Конотопа.

27.03.14