Місцеві вибори

Оплата населенням Сумської області житлово-комунальних послуг у червні 2015 року

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області,упродовж січня-червня 2015р. населенням області сплачено за житло                 та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів,         646 млн.грн., або 118%  до суми нарахованих платежів.

Найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався       у Буринському, Глухівському, Великописарівському районах (218%-184%), найнижчий – у місті Суми та Ямпільському районі (102% та 109% відповідно).

Заборгованість населення за надані послуги зменшилась з початку року на 99 млн.грн. і на кінець червня 2015 року становила 177 млн.грн. Більше половини загальної суми заборгованості складають борги за централізоване опалення та гаряче водопостачання.

Середній термін заборгованості населення області за житлово-комунальні послуги у червні становив 2 місяці. Вищим за середньообласний він був по м.Шостка (4 місяці) та  м.Суми (3 місяці).

Майже 76% заборгованості припадає на жителів м. Суми, значними також є борги жителів міст Шостки та Охтирки.

04.08.15