Місцеві вибори

Наукова та науково-технічна діяльність підприємств Сумської області за січень–вересень 2014 року

Виконання наукових та науково-технічних робіт в Сумській області  здійснювали 15 підприємств (організацій). Загальний обсяг виконаних ними науково-технічних робіт за січень–вересень 2014р. становив 101,7 млн.грн, з яких науково-технічні розробки склали 79,7 млн.грн., фундаментальні та прикладні дослідження – 16,8 млн.грн., решта – науково-технічні послуги.

Серед міст та районів Сумщини підприємствами обласного центру виконано 86,7 млн.грн. загального обсягу, решта – у містах Глухів, Шостка та Сумському районі.

Кількість спеціалістів, що безпосередньо займались науковими роботами, склала 1659 осіб, з них  85,7%  – працювали у галузі технічних наук.

21.11.14