Місцеві вибори

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: за попередніми даними, за оцінкою кількість наявного населення Сумської області станом на 1 січня 2014р. становила 1133,0 тис. осіб, з них міських жителів – 772,0 тис. осіб (68,1%), сільських – 361,0 тис. осіб (31,9%).

Серед районів найбільша чисельність наявного населення станом 1 січня 2014р. проживала у Сумському (62,7 тис. осіб), Білопільському (51,9 тис. осіб), Кролевецькому (39,4 тис. осіб), Тростянецькому (36,3 тис. осіб), Роменському (34,3 тис. осіб) районах. Найменша чисельність населення станом 1 січня 2014р. проживала у Середино-Будському (16,9 тис. осіб), Липоводолинському (19,3 тис. осіб), Великописарівському (19,9 тис. осіб) районах.

Серед міст обласного підпорядкування найбільша чисельність населення проживала в Сумах (268,9 тис. осіб), Конотопі (88,5 тис. осіб), Шостці (78,5 тис. осіб).

Упродовж 2013 року чисельність населення області зменшилась на 10,3 тис. осіб. Зменшення чисельності населення відбулося в усіх міськрадах та районах області (на 0,1–3,1%). Найменше скорочення чисельності населення спостерігалося у Сумській міськраді (на 0,1%), Охтирській (на 0,3%), Конотопській міськраді та Сумському районі (на 0,4%). Найбільше скорочення чисельності населення відбулось у Великописарівському районі (на 3,1%), Лебединському (на 2,4%), Буринському та Роменському районах (на 2,1%).

24.02.14