Місцеві вибори

Надання субсидій населенню Сумської області у жовтні 2016 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у жовтні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг були призначені 45,5 тис. домогосподарств області, що на 32,0% більше, ніж у жовтні минулого року. Загальна сума призначених субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні 2016р. становила 32,0 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду у жовтні 2016р. становив 703,6 грн на одне домогосподарство проти 278,5 грн у жовтні 2015р. Найбільший він був у Глухівському (1989,5 грн), Буринському (1850,6 грн) та Охтирському (1678,6 грн) районах; найменший – у м.Глухів (161,4 грн) та м.Суми (204,9 грн).

Крім того, у жовтні 2016р. 623 домогосподарствам були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Загальна сума призначених субсидій цього виду у жовтні 2016р. складала 1,2 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на одне домогосподарство у жовтні 2016р. склав 1929,9 грн проти 1304,7 грн у жовтні 2015р. Серед міст та районів області найвищий середній розмір субсидії готівкою спостерігався у Глухівському (2552,5 грн), Кролевецькому (2373,8 грн) та Великописарівському (2297,8 грн) районах; найменший – у м.Шостка (1398,0 грн) та Середино-Будському (1459,0 грн) районі.

30.11.16