Місцеві вибори

Надання субсидій населенню Сумської області у серпні 2016 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у серпні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг були призначені 23,1 тис. домогосподарств області на загальну суму 2,7 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду у серпні 2016р. становив 115,8 грн на одне домогосподарство. Найбільший середній розмір субсидії спостерігався у Сумському районі (264,8 грн), м.Суми (212,7 грн) та Путивльському (182,6 грн) районі; найменший – у Глухівському та Лебединському (по 17,1 грн).

Крім того, у серпні 2016р. 884 домогосподарствам були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 1,5 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на одне домогосподарство у серпні 2016р. склав 1730,6 грн. Серед міст та районів області найвищий середній розмір субсидії готівкою спостерігався у Краснопільському районі (3079,0 грн), м.Конотоп (2609,3 грн) та м.Лебедин (2385,8 грн); найменший – у Середино-Будському (776,4 грн) та Роменському (971,6 грн) районах.

29.09.16