Місцеві вибори

Надання субсидій населенню Сумської області у лютому 2017 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у лютому поточного року за субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії звернулися майже 10 тис. домогосподарств. Загалом у Сумській області 62,6% сімей отримують державну допомогу, з них переважна більшість – містяни.

Загальна сума призначених субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у лютому 2017р. становила 17,9 млн.грн проти 24,3 млн.грн торік.

Середній розмір субсидії цього виду у лютому 2017р. становив 1592,1 грн на одне домогосподарство (1215,4 грн – у лютому 2016р.). Найбільший цей показник був у Великописарівському (2383,5 грн), Роменському (2202,5 грн) та Буринському (2053,2 грн) районах; найменший – у м.Суми (1351,7 грн) та м.Шостка (1472,6 грн).

Крім того, у лютому 2017р. 71 домогосподарству були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 148,6 тис.грн.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду на одне домогосподарство у лютому 2017р. склав 2092,5 грн проти 1400,8 грн у лютому 2016р. Серед міст та районів області найвищий цей показник був у Роменському (2362,5 грн), Білопільському (2201,1 грн) та Тростянецькому (2145,8 грн) районах; найменший – у м.Суми (1811,3 грн) та Кролевецькому (1973,5 грн) районі.

31.03.17