Місцеві вибори

Надання субсидій населенню Сумської області у листопаді 2016 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у листопаді 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг були призначені 46,2 тис. домогосподарств області, що майже 1,5 раза, ніж у листопаді минулого року. Загальна сума призначених субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у листопаді 2016р. становила 52,6 млн.грн проти 25,3 млн.грн торік.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду у листопаді 2016р. становив 1139,6 грн на одне домогосподарство проти 795,4 грн у листопаді 2015р. Найбільший цей показник був у Охтирському (2163,5 грн), Буринському
(2126,0 грн) та Липоводолинському (1990,1 грн) районах; найменший – у Путивльському районі (588,6 грн) та м.Шостка (746,9 грн).

Крім того, у листопаді 2016р. 2,2 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Загальна сума призначених субсидій цього виду у листопаді 2016р. складала 5,4 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду на одне домогосподарство у листопаді 2016р. склав 2491,6 грн проти 1416,5 грн у листопаді 2015р. Серед міст та районів області найвищий цей показник був у Краснопільському районі (3645,1 грн), м.Конотоп (3287,9 грн) та м.Ромни (2509,2 грн); найменший – у Лебединському (1218,0 грн) та Конотопському (1492,0 грн) районах.

04.01.17