Місцеві вибори

Надання субсидій населенню Сумської області у липні 2016 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у липні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг були призначені 30,9 тис. домогосподарств області на загальну суму 4,8 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у липні 2016р. становив 154,0 грн на одне домогосподарство. Найбільший середній розмір субсидії спостерігався у Ямпільському (687,7 грн), Сумському (576,9 грн), Путивльському (346,9 грн) районах; найменший – у Конотопському (11,6 грн), Буринському (26,5 грн) та Охтирському (26,7 грн) районах.

Крім того, у липні 2016р. 2,1 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 3,4 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на одне домогосподарство у липні 2016р. склав 1629,1 грн. Серед міст та районів області найвищий розмір субсидії готівкою спостерігався у Шосткинському районі (2645,2 грн), м.Суми (2529,0 грн), м.Конотоп (2013,8 грн) та м.Охтирка (2009,0 грн); найменший – у Роменському районі (324,4 грн), м.Ромни (1311,5 грн) та Липоводолинському районі (1350,3 грн).

05.09.16