Місцеві вибори

Надання субсидій населенню Сумської області у грудні 2016 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у грудні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг були призначені 26,3 тис. домогосподарств області, що на чверть менше, ніж у грудні минулого року. Загальна сума призначених субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у грудні 2016р. становила 37,2 млн.грн проти 34,9 млн.грн торік.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду у грудні 2016р. становив 1415,6 грн на одне домогосподарство проти 1010,3 грн у грудні 2015р. Найбільший цей показник був у Охтирському (2213,0 грн), Роменському (2089,7 грн) та Недригайлівському (2022,6 грн) районах; найменший – у Середино-Будському районі (897,7 грн) та м.Конотоп (1025,1 грн).

Крім того, у грудні 2016р. 1,8 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Загальна сума призначених субсидій цього виду у грудні 2016р. складала 3,0 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду на одне домогосподарство у грудні 2016р. склав 1656,9 грн проти 1522,7 грн у грудні 2015р. Серед міст та районів області найвищий цей показник був у м.Лебедин (2679,8 грн), Білопільському (2664,2 грн) та Недригайлівському (2647,6 грн) районах; найменший – у Буринському (751,7 грн) та Лебединському (920,2 грн) районах.

26.01.17