Місцеві вибори

Надання субсидій населенню Сумської області у червні 2016 року

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у червні 2016р. 18,9 тис. домогосподарств області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 8,9 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у червні 2016р. становив 217 грн на одне домогосподарство. Найбільший розмір субсидії спостерігався у Сумському (1959 грн), Великописарівському (653 грн), Путивльському (510 грн) районах; найменший – у Лебединському – 12 грн.

У червні 2016р. 3,0 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 5,0 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на одне домогосподарство у червні 2016р. склав 1683 грн. Серед міст та районів області найвищий розмір субсидії готівкою спостерігався у м.Конотоп (2966 грн), м.Суми (1895 грн), Середино-Будському (2260 грн) та Тростянецькому (1932 грн) районах; найменший – у Лебединському районі (704 грн).

05.08.16