Місцеві вибори

Надання субсидій населенню Сумської області у березні 2017 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у березні поточного року за субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії звернулися 13,7 тис. домогосподарств. При цьому загалом на Сумщині державну допомогу отримують майже 64% сімей, з них переважна більшість – містяни.

Загальна сума призначених субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у березні 2017р. становила 10,4 млн.грн проти 12,1 млн.грн торік. Середній розмір субсидії цього виду у березні 2017р. становив 984,9 грн на одне домогосподарство. Найбільший цей показник був у Шосткинському (3525,2 грн), Великописарівському (2274,9 грн) та Роменському (2129,3 грн) районах; найменший – у Середино-Будському (148,8 грн) та Ямпільському (173,0 грн) районах.

Крім того, у березні поточного року 3521 домогосподарству були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 10,3 млн.грн. Середній розмір такої субсидії на одне домогосподарство у березні 2017р. склав 2937,5 грн проти 1708,8 грн торік. Серед міст та районів області найвищий цей показник був у Путивльському районі (3210,0 грн), м.Конотоп (3146,9 грн) та Ямпільському районі (3135,5 грн); найменший – у Тростянецькому (2142,3 грн) та Буринському (2728,3) районах.

03.05.17