Місцеві вибори

Надання субсидій населенню Сумської області

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у січні–серпні 2017р. державна субсидована підтримка була призначена 326,5 тис. або 73% загальної кількості сімей Сумщини. Загальна сума призначених субсидій зменшилася і становила майже 118 млн.грн. Відтак скоротився і середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство, який у серпні п.р. склав 95 грн проти 116 грн торік. Найбільший цей показник у містах Суми та Шостка (296 грн та 196 грн відповідно); найменший – у Лебединському та Недригайлівському районах (23 грн та 26 грн відповідно).

Крім того, за 8 місяців поточного року 27,8 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму понад 78 млн.грн. Середній розмір готівкової субсидії на одне домогосподарство у серпні 2017р. склав 2700 грн. Серед міст та районів Сумщини найвищий цей показник у м.Суми (3436 грн), найнижчий – в Охтирському районі (1790 грн).

25.09.17