Місцеві вибори

Надання субсидій населенню Сумської області

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:
у січні–липні 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії призначені 264,6 тис. домогосподарств на загальну суму майже 112 млн.грн. Середній розмір субсидії цього виду у липні 2017р. становив 121,3 грн. Найбільший цей показник у Путивльському районі та м.Шостка (239,0 грн та 223,1 грн відповідно); найменший – у Недригайлівському та Липоводолинському районах (21,3 грн та 22,8 грн відповідно).

Крім того, у січні–липні поточного року 26,7 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму більше 75 млн.грн. Середній розмір готівкової субсидії на одне домогосподарство у липні 2017р. склав 2660,0 грн. Серед міст та районів Сумщини найвищий цей показник у Краснопільському районі (3416,0 грн), найнижчий – у Середино-Будському районі (1700,3 грн).

08.09.17