Місцеві вибори

До Дня людей похилого віку

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку – свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Це люди, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість.

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: станом на 1 січня 2016р. у Сумській області, за оцінкою, чисельність населення у віці 65 років і старше становила 191,2 тис. осіб, що складає 17,2% від загальної кількості постійного населення регіону.

У міських поселеннях області населення зазначеної вікової групи складає 114711 осіб, у сільській місцевості – 76503 особи.

Довідково: у Сумській області станом на 1 січня 2016р. за оцінкою, населення у віці 80 років і старше становило 41,0 тис. осіб (3,7% від загальної кількості постійного населення області).

29.09.16