Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Демографічна ситуація в Сумській області у січні–травні 2015 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: кількість наявного населення Сумської області, за оцінкою, станом на 1 червня  2015р. складала 1118,8 тис. осіб, з них міських жителів – 68,5%, сільських – 31,5%.

Упродовж січня–травня 2015р. чисельність населення області зменшилась на 4647 осіб. Зменшення чисельності населення відбулося за рахунок природного скорочення на 4594 особи, за рахунок міграційного – на 53 особи.

У січні–травні 2015р. в області народилось 3877 дітей, що на 218 дітей менше, ніж у січні–травні 2014р.

Показник народжуваності в області зменшився з 8,7 народжених у розрахунку на 1000 наявного населення у січні–травні 2014р. до 8,4 у січні–травні 2015р. Найбільше зниження показника народжуваності спостерігалось у Середино-Будському, Охтирському, Глухівському районах.

Найбільше зростання коефіцієнта народжуваності у січні–травні 2015р. порівняно з січнем–травнем 2014р. спостерігалось у Шосткинському, Путивльському, Лебединському районах.

Кількість померлих по області у січні–травні 2015р. складала 8471 особу, що на 53 особи менше, ніж у січні–травні 2014р.

20.07.15