Місцеві вибори

Демографічна ситуація в Сумській області у січні–серпні 2015 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: кількість наявного населення Сумської області, за оцінкою, станом на 1 вересня  2015р. складала 1117,0 тис. осіб, з них міських жителів – 68,5%, сільських – 31,5%.

Упродовж січня–серпня 2015р. чисельність населення області зменшилась на 6402 особи. Зменшення чисельності населення відбулося за рахунок природного скорочення на 6412 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення на 10 осіб.

У січні–серпні 2015р. в області народилось 6472 дитини, що на 357 дітей менше, ніж у січні–серпні 2014р.

Показник народжуваності в області зменшився з 9,1 народжених у розрахунку на 1000 наявного населення у січні–серпні 2014р. до 8,7 у січні–серпні 2015р. Найбільше зниження показника народжуваності спостерігалось у Краснопільському, Роменському районах, Конотопській міськраді, Сумському  районі.

Найбільше зростання коефіцієнта народжуваності у січні–серпні 2015р. порівняно з січнем–серпнем 2014р. спостерігалось у Шосткинському, Великописарівському, Путивльському, Тростянецькому районах.

Кількість померлих по області у січні–серпні 2015р. складала 12884 особи, що на 16 осіб більше, ніж у січні–серпні 2014р.

21.10.15