Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Демографічна ситуація в Сумській області у 2015 році

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:    кількість наявного населення Сумської області, за оцінкою (попередні дані), станом на 1 січня 2016р. становила 1113,3 тис. осіб, з них міських жителів – 69%, сільських – 31%.

Упродовж 2015р. чисельність населення області зменшилась  на 10,1 тис. осіб. Зменшення чисельності населення зумовлене, насамперед, природним скороченням, водночас спостерігався міграційний відтік населення з області.

Показник народжуваності в області зменшився з 9,2 народжених у розрахунку на 1000 наявного населення у 2014р. до 8,8 у 2015р. Кількість народжених у 2015р. в області зменшилась порівняно з 2014р.                            на 549 немовлят і складала 9795 дітей.

Найбільше зростання коефіцієнта народжуваності у 2015р. порівняно з 2014р. спостерігалось у Шосткинському, Буринському районах, Роменській міськраді.

Найбільше зниження показника народжуваності спостерігалось у Охтирському, Краснопільському, Роменському та Лебединському районах.

Кількість померлих по області у 2015р. складала 19013 осіб, що на 439 осіб менше, ніж у 2014р.; показник смертності населення зменшився з 17,2 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення у 2014р. до 17,0 у 2015р.

24.02.16