Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Демографічна ситуація в Сумській області у 2014 році

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: кількість наявного населення Сумської області, за оцінкою (попередні дані), станом на 1 січня 2015р. становила 1123,4 тис. осіб, з них міських жителів – 68%, сільських – 32%.

Упродовж 2014р. чисельність населення області зменшилась на 9,5 тис. осіб. Зменшення чисельності населення відбулося за рахунок природного скорочення на 9,1 тис. осіб, за рахунок міграційного – на 0,4 тис. осіб.

Показник народжуваності в області збільшився з 9,1 народжених у розрахунку на 1000 наявного населення у 2013р. до 9,2 у 2014р. Поряд із цим, кількість народжених у 2014р. в області зменшилась порівняно з 2013р. на 67 дітей і складала 10344 дитини.

Найбільше зростання коефіцієнта народжуваності у 2014р. порівняно з 2013р. спостерігалось у Недригайлівському, Лебединському, Середино-Будському, Глухівському, Білопільському районах. Найбільше зниження показника народжуваності спостерігалось у Ямпільському, Шосткинському, Конотопському, Великописарівському районах.

Кількість померлих по області у 2014р. складала 19452 особи, що на 233 особи більше, ніж у 2013р.; показник смертності населення збільшився з 16,9 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення у 2013р. до 17,2 у 2014р.

20.02.15