Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Cоціально-економічне становище м.Шостка за січень–лютий 2014 року

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За січень 2014р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (робіт, послуг) на 140407,9 тис.грн., що складає 8,9% до загального обсягу реалізованої промислової продукції по області. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення складає 1782,3 грн.

БУДІВЕЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

За січень–лютий  2014р. будівельними підприємствами виконано робіт на 3069 тис.грн., що становить 4,8% від загального обсягу виконаних будівельних робіт по області.

ТРАНСПОРТ

За січень−лютий 2014р. всіма видами транспорту, включаючи автотранспорт фізичних осіб, перевезено 17,3 тис.т вантажів, що на 24,8% менше перевезень відповідного періода 2013р. Обсяг вантажної роботи (вантажооборот) за цей період зменшився на 20,0% і становив 3494,4 тис.ткм.

У січні−лютому 2014р. пасажирським транспортом міста скористалося 1054,6 тис.пасажирів, що на 6,1% менше показника відповідного періоду минулого року, пасажирооборот зменшився на 7,8% і становив 4865,4 тис.пас.км.

НЕФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ

За січень 2014р. обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами, для яких надання послуг є основним видом діяльності (без урахування підприємців-фізичних осіб) становив 3295,8 тис.грн. Із загального обсягу  1557,7 тис.грн. (47,3%) – реалізовано населенню.

Надання послуг для підприємств та населення м.Шостки у січні 2014р. здійснювали 84 підприємства. Кількість зайнятих штатних працівників становила – 1266 осіб, сумісників – 95 осіб.

Серед видів економічної діяльності найбільший обсяг послуг надають підприємства, які займаються наданням в оренду й єксплуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (29,8%) та комплексним обслуговуванням об’єктів (20,7%).

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

Сума заборгованості з виплати заробітної плати на 1 лютого 2014р. становила 4254,2 тис.грн., що складає 11,0% загального боргу по області. Порівняно з даними на 1 січня 2014р. вона зменшилась на 16,0%.

Основна частка боргу із заробітної плати не виплачена підприємствами-банкрутами (61,0% від загальної суми). Заборгованість працівникам підприємств-банкрутів порівняно з попередньою датою зменшилась на 0,2% і на 1 лютого 2014р. становила 2593,6 тис.грн.

Сума заробітної плати, не виплаченої працівникам економічно-активних підприємств, на 1 лютого 2014р. становила 1660,6 тис.грн. (39,0% загальної суми боргу).

За січень 2014р. 1353 сім’ям призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, що становило 93,6% від загальної кількості сімей, які за ними звернулись.

Сума призначених субсидій склала 315227 грн. Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у січні 2014р. становив 233,0 грн. проти 233,9 грн. за аналогічний період минулого року.

Сума нарахованих субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у січні 2014р. становила 2666276 грн. Перераховано організаціям, що надають населенню житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості попередніх періодів за січень 2014р. 1056137 грн., що на 38,5% менше, ніж сума нарахованих субсидій. Заборгованість відділів субсидій перед організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг на кінець січня 2014р. склала 5618053 грн.

За січень 2014р. субсидій на відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням скрапленого газу і твердого палива, не було.

За січень 2014р. 1 сім’я отримала раніше нараховані субсидії на суму 427 грн. Заборгованість бюджетів по виплаті населенню субсидій готівкою на відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на кінець січня 2014р. відсутня.

За січень 2014р. населенням м.Шостка сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 8491,2 тис.грн. (88,2% до суми нарахованих платежів), що на 108,2 тис.грн. (на 1,3%) менше, ніж за аналогічний період 2013р.

Заборгованість населення за житло та комунальні послуги (без заборгованості підприємствам-банкрутам) з початку року збільшилась на 1134,3 тис.грн. і на кінець січня 2014р. становила 33957,0 тис.грн.

У загальній сумі боргу по оплаті за житлово-комунальні послуги найбільшу питому вагу складають: централізоване опалення та гаряче водопостачання (65,4%), утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (17,0%), централізоване водопостачання та водовідведення (8,2%), газопостачання (6,0%), вивезення побутових відходів (3,4%).

Термін заборгованості населення за всі послуги склав у січні 2014р. 3,5 місяця. Боржниками 3 місяця і більше були: по централізованому опаленню та гарячому водопостачанню – 35,6% власників особових рахунків, утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій – 15,1%, вивезенню побутових відходів – 15,0%, централізованому водопостачанню та водовідведенню – 5,7%, газопостачанню – 1,3%.

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ

Чисельність наявного населення м.Шостка, за оцінкою, станом на 1 лютого 2014р. становила 78463 особи.

Упродовж січня 2014р. чисельність населення міста зменшилась на 42 особи. Зменшення чисельності населення відбулося за рахунок природного скорочення.

У січні 2014р. у м.Шостка народилось 44 немовляти, що на 9 дітей менше, ніж у січні 2013р. Кількість померлих склала 91 особу, що на 8 осіб більше, ніж у відповідному періоді 2013р. Внаслідок цього природне скорочення населення склало 47 осіб.

За січень 2014р. у м.Шостка прибуло 65 осіб і вибуло 60 осіб.

В порівнянні з січнем 2013р. кількість прибулих збільшилась на 3 особи, а кількість вибулих – на 4 особи.

27.03.14

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ