Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У СІЧНІ 2016 РОКУ

У січні 2016 року індекс споживчих цін (ІСЦ) по області становив 101,0%, по Україні – 100,9%.

На споживчому ринку області в січні 2016 року індексцін на продукти харчування та безалкогольні напої склав 102,6%. Серед продуктів харчування на 15,2% та 11,2% відповідно подорожчали фрукти та овочі. На 1,6-0,6% підвищились ціни на молоко, сир та яйця, олію та жири, хліб і хлібопродукти, рибу та продукти з риби, цукор. Водночас дещо подешевшали свинина, окремі порційні частини курячі, рис, крупи гречані. Крім цього, знизились ціни на безалкогольні напої, зокрема чай та каву мелену.

На споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг спостерігалось коливання цін. Упродовж січня п.р. підвищились тарифи на каналізацію та водопостачання. Дорожчими стали фармацевтична продукція, медичні товари та обладнання, діагностичні послуги, дещо зросли ціни на м’які меблі, домашній текстиль. Також збільшилась вартість Інтернету, проїзду в авто-дорожньому пасажирському транспорті, підвищилась вартість утримання дітей    у дошкільних закладах.

Разом з тим подешевшали бензин та дизельне пальне, одяг і взуття. Дещо знизились ціни на побутову техніку (у т.ч. холодильники, плити, пральні машини, праски).

15.02.16