Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ЛЮТОМУ 2014 РОКУ

У лютому 2014р. індекс споживчих цін по області становив 100,7%, по країні в цілому – 100,6%.

На споживчому ринку області у лютому 2014 року індекс цін на продукти харчування та безалкогольні напої становив 101,2%. Відмітимо, що серед продуктів харчування дещо подешевшали яйця, свіжа, охолоджена, заморожена свинина, олія соняшникова. Разом з цим зросли ціни на овочі, фрукти, рибу та продукти з риби, цукор.

Подорожчання  тютюнових виробів вплинуло на загальне зростання цін по групі товарів алкогольні напої та тютюнові вироби.

На споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг дещо знизились ціни на одяг і взуття.

Підвищення цін (тарифів) на транспорт в цілому відбулось за рахунок подорожчання палива та мастил. Дещо збільшились ціни у сфері відпочинку і культури, охорони здоров’я, освіти. Також дорожчим стало відвідування ресторанів та готелів, зросли ціни на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла.

27.03.14