Місцеві вибори

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ЛИСТОПАДІ 2016 РОКУ

У листопаді 2016 року індекс споживчих цін (ІСЦ) по області становив 101,9%, по Україні – 101,8%.

Слід відмітити, що на споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 1,3%. Серед продуктів харчування помітно – на 7,3%–4,9% – зросли ціни на молоко, овочі, крупи гречані та манні. На 4,3%–1,1% подорожчали кисломолочна продукція, сир і м’який сир (творог), цукор, масло вершкове, борошно пшеничне, хліб, яйця. Водночас, на 2,9%–0,6% подешевшали м’ясо птиці та свиней, фрукти, риба та продукти з риби.

На споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг у листопаді п.р. відбулося збільшення тарифів на опалення, гарячу воду, водопостачання і каналізацію, підвищилася плата за утримання дітей у дошкільних закладах. Крім цього, подорожчали паливо та мастила, електроінструменти, меблі та предмети обстановки, домашній текстиль, фармацевтична продукція, зросла вартість туристичних послуг, став коштувати більше проїзд в автодорожньому пасажирському транспорті.

Разом з тим, подешевшали одяг і взуття, побутова техніка, зменшилися ціни (тарифи) у сфері  зв’язку.

13.01.16