Місцеві вибори

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ГРУДНІ 2016 РОКУ

У грудні 2016 року порівняно з листопадом 2016 року індекс споживчих цін по області становив 101,5%, по Україні – 100,9%.

Слід відмітити, що на споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 2,7%. Серед продуктів харчування помітно – на 10,5% – зросли ціни на овочі. У межах 9,3%–0,6% подорожчали молоко та молочна продукція, масло вершкове, хліб, м’ясо та м’ясопродукти, продукти переробки зернових, цукор, олія соняшникова, яйця. Водночас, дешевшими стали цитрусові, банани, соуси, приправи, морозиво.

На споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг у грудні 2016 року відбулося значне підвищення абонентної плати за користуванням телефоном, квартирної плати, збільшення вартості медичних послуг. Крім цього, подорожчали автомобілі, паливо та мастила, фармацевтична продукція.

Разом з тим,  подешевшали одяг і взуття, газети, книжки та канцелярські товари, побутова техніка.

16.01.17