Місцеві вибори

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ЧЕРВНІ 2015 РОКУ

У червні 2015р. індекс споживчих цін (ІСЦ) по області становив 100,1%, по Україні – 100,4%.

На споживчому ринку області у червні 2015р. індексцін на продукти харчування та безалкогольні напої склав 99,9%. Серед продуктів харчування на 8,7% знизились ціни на овочі, а найбільше – на 58,8%–50,8% – на огірки, капусту білокачанну, помідори. Крім цього на 8,6%–2,2% стали коштувати менше борошно, рис, фрукти. Водночас на 2,8%–0,9% подорожчали молоко, сир та яйця, цукор, м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби, олія та жири.

На споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг спостерігалось коливання цін. Відчутно подешевшали електроінструменти, меблі та предмети обстановки, велика побутова техніка, ювелірні вироби з золота, одяг і взуття Також відбулось зниження вартості туристичних послуг.

Разом з цим підвищились тарифи на гарячу воду, опалення, подорожчала фармацевтична продукція. Крім цього зросла вартість медичних послуг, дошкільної та початкової освіти, збільшились ціни на проїзд в залізничному пасажирському транспорті.

На рівні 100,0% залишились ціни у сфері зв’язку.

20.07.15